Miłe wspomnienia z dzieciństwa

Siadając na tarasie, okrywasz się ciepłym, wełnianym kocem w kratkę. Koleżanka przysiada się z gorącą czekoladą w Twoim ukochanym czerwonym kubku z obitym uchem. Zimny, wczesnowiosenny powiew wiatru wytwarza wspomnienia podróży. Urlopu spędzanych na wsi u osób starszych. Przypominasz sobie jak świeżo pachnie poranek za miastem plus domy drewniane, jakie górowały w okolicy.

Pamiętasz jak malowniczo prezentował się pejzaż. Myślami docierasz do dziecięcych gier, śmiechu plus beztroski. Tęsknisz za czasami, w jakich najtrudniejszym kłopotem była decyzja u jakiej koleżanki zapalimy ognisko. Zdobywanie drewna również było rozrywką. Nikt nie traktował takowego, jako przykrego obowiązku. Wszelkie zajęcia sprawiały wesoły nastrój. Upieczona parówka była tylko przerywnikiem, jaka dodawała siły do dalszej gry, a nie uwieńczeniem spotkania Pieczenie ziemniaka w popiele a ponadto poparzone palce, przywodzą uśmieszek na twarzy. Wspominasz z przyjaciółką wspólne eskapady nad pobliskie mazurskie jeziora. Strach i napięcie jaki towarzyszył wymykaniu się spod czujnego oka babci, jaka stale się o was zamartwiała.

Dopijasz czekoladę, uśmiechasz się szeroko i wracasz do ciepłego budynku, w jakim oczekuje uciecha. Wesołość z codzienności jaką daje rodzina. Wspomnienia są piękne i pozostają z nami na zawsze. Dzisiaj dbasz o to, ażeby wspomnienia twoich dzieci były równie wspaniałe jak twoje.

Zechcesz by cieszyli się dzieciństwem a także obecną beztroską. chichot, piski ale też okrzyki uciechy, sugerują tylko przyjazne emocje. Dokładnie wiesz, iż pędzącego czasu nie da się zatrzymać. Bierzesz dzieci w ramiona, ściskasz oraz zanosisz do bezpiecznych, dziecięcych pomieszczeńków.Powiązane słowa: