posadzki żywiczne

Chcąc uchronić powierzchnię posadzki w naszym zakładzie zawsze decydujemy się na posadzki chemoodporne, co jest połączone równocześnie z ich wysoką żywotnością.

Wspomniana trwałość wynika w głównej dozie z ich sporej odporności na obciążenia, natomiast jakby tego było mało doskonale czyści się tego typu powierzchnię. Ten typ nawierzchni poleca się zastosować wszędzie tam, gdzie powszechnie wykorzystuje się rozmaite substancje chemiczne mogące niszcząco wpływać na nawierzchnię. Wykonywana z tych powodów jest to bardzo renomowana forma nawierzchni w wszelkiego typu salach laboratoryjnych oraz firmach chemicznych, gdzie służy jako znakomite zabezpieczenie chemoodporne. Skutkiem tego powodzeniem może to być również doskonały element ozdobny, bo można je zorganizować w dowolnie wybranym fasonie. Jak wiemy aspekt wizualny odgrywa tutaj drugorzędną, bo w zakładach przemysłowych najważniejsza jest sprawność pracy oraz bezpieczeństwo pracowników. Dlatego też też na podłogach powinny być zamontowane elementy antypoślizgowe. W takich miejscach nie tylko podłogi są narażone na kontakt z chemikaliami.

To powoduje, że a także elewacje mają obowiązek być odpowiednio zabezpieczone. W tym celu doskonale potwierdza się wykładziny chemoodporne.Powiązane słowa: