Przyjazne rasy psów

Gdy zechcesz posiadać psa, masz w domu najmłodsze pociechy prezentujemy parę fantastycznych ras psów najwięcej przychylnych człowiekowi. Są wśród nich owe, jakież mają możliwość ochraniać, bawić się z dziećmi. Moglibyśmy je łatwo trenować w zależności od swych zapotrzebowań.

Beagle - rasa stworzona do łowiectwa, a więc należy pamiętać, iż jest to pies aktywny, skory do włóczęgostwa. Jeśli jesteś osobą aktywną i posiadasz pełen dzieci dom to takiego typu rasa jest zdecydowanie dla was. Strasznie inteligentne, a więc ochoczo i błyskawicznie się uczą. Nie wymusza szczególnej pielęgnacji z racji krótkiej sierści. Owczarek szkocki długowłosy - kiedy nie mamy zbytecznego doświadczenia z psami to perfekcyjna rasa dla początkujących. Z natury grzeczny, niemal nigdy nie wykazuje agresji, a wobec obcych jest nieufny. Energiczny, wesoły i skory do zabawy a także pracy.

Lubi sporo przestrzeni i ruchu, jednakże aklimatyzuje się również w mieszkaniu. Towarzyski, nie lubi długo zostawać w samotności, prędko przywiązuje się do domowników. Charcik włoski - jest to dziś jedna z najmniejszych form chartów. Charcik włoski jest bez wątpienia inteligentnym oraz bardzo uczuciowym psem, potrafiącym odpowiednio przywiązać się do swego opiekuna. Wszelkie psy wywodzące się z owej rasy to łagodne a oprócz tego aktywne stworzenia żyjące zazwyczaj w pełnej zgodzie z wszystkimi odrębnymi zwierzętami zamieszkującymi z nimi pod jednym dachem. Z tego także aspektu jest to pies nadający się do trzymania w mieszkaniu albo domu.

Owczarek niemiecki - najpopularniejsza rasa psów na świecie. Porządny przyjaciel, wzorowy pies policyjny oraz wojskowy, wspaniały stróż i obrońca. Jest niebywale inteligentny a także zarazem kochający. Ma silny charakter z jednoczesną uległością i posłuszeństwem wobec właściciela.Powiązane słowa: